Permanentní make-up a Permanentní make-up 3D vláskování oboči

Permanentní make-up je metoda trvalého líčení, při které se do horní vrstvy pokožky implantují přírodní barviva. Permanentní make-up se provádí speciálním přístrojem s pevně vibrující jehlou. Při zákroku se používá lokální anestetikum ve formě krémů v kombinaci s anestetikem ve spreji. Délka zákroku se pohybuje podle náročnosti od 1 do 3 hodin. Pracuje se výhradně s materiálem na jedno použití za dodržení nejpřísnějších hygienických podmínek!

Možnosti využití permanentního make-upu

Permanentní make-up dokáže zvýraznit krásné rysy vaší tváře, není ale náhražkou klasického líčení. Výsledkem permanentního make-upu mají být ty nejpřirozenější linie a nejjemnější odstíny, které podtrhnou celkovou vizáž vaší tváře.

Důležité

Aplikaci permanentního make-upu dopředu zdarmakonzultuji se svoji klientkou. Doporučím jí z hlediska vizážistiky vhodnost provedeni vždy s přihlédnutím k jejímu přání a vkusu. Po vzájemné domluvě se vše stvrzuje smlouvou.

Obočí

Kompletní rekonstrukce nového obočí, změna šířky tvaru i barvy původního obočí, doplnění chybějící části obočí. Prořídlé obočí lze zahustit vykreslením jednotlivých chloupků ve směru růstu.

Oči

Vaše oči přirozeně zvýrazní nenápadná tenká linka vtetovaná těsně na hranici linie řas. Tímto způsobem lze vtetovat horní i dolní linky.

Rty

Kontura rtů je vhodná pro zvýraznění dokonalého tvaru rtů. Pro rty bledé, s drobnou nerovností se užívá kontury a částečným nebo úplným vystínováním. Rty lze touto technikou opticky zvětšit i zmenšit.

Důvody pro permanentní make-up

  • vyřeší problémy žen, které chtějí vypadat stále dobře a které se nechtějí nebo nemohou stále líčit
  • žádné rozmazané líčení při sportu, plavání, sprchování, v sauně
  • zvýrazněním pigmentu v konturách rtu lze získat mladistvější vzhled
  • zvýraznění úst
  • rozšíření úzkých rtů
  • zmenšení příliš velkých rtů
  • optické zvýšení ústních koutků
  • optické odstranění asymetrie rtů
  • zvýraznění očních partií
  • po konzultaci s lékařem lze retušovat jizvy menších rozměrů

Nejčastěji kladené otázky

Jak dlouho vydrží permanentní make-up?

Permanentní make-up vydrží 2 roky až 5 let. Permanentní make-up postupně světlá, tím jak se Vaše pokožka regeneruje. Doporučuje se ochrana před UV zářením. Při částečném vymezení je možné permanentní make-up na jedno sezení obnovit

Je aplikace permanentního make-upu bolestivá?

Zákrok se provádí v lokální anestezii za použití vysoce kvalitních anestetik ve formě krému v kombinaci s anestetikem ve spreji.

Dochází v místě aplikace permanentního make-upu ke krvácení?

Krvácivost je minimální. Je však vhodné 2 dny před výkonem neužívat utišující léky (Aspirin) a omezit konzumaci alkoholu, kávy a cigaret – zvyšují krvácivost.

Jak ošetřovat permanentní make-up první dny?

Po zákroku dochází k lehkému zarudnutí, které se ztratí během prvního dne. V místě aplikace se objeví drobné stroupky které se nesmí v žádném případe olupovat. Klientka dostane speciální mast, kterou si bude stroupky potírat 3 až 5 dní. Tyto se pak samy odloupnou. Prvních 24 hodin po aplikaci je lépe nemáčet a v dalších dnech nekoupat.

Je možné se přes permanentní make-up líčit a používat i jiné odstíny?

Účelem permanentního make-upu je co nejpřirozenější pěkný vhled, nenahrazuje denní líčení. Dodatečné líčení je vhodné.

Mám velmi citlivou pleť, mohu si dovolit permanentní make-up?

Všechny přípravky jsou hypoalergení, vyrobeny z přírodních materiálů. Tetovací přístroj, pigmenty a jehly mají atesty a jsou schváleny hlavním hygienikem. Na všechna anestetika se provádí alergologický test v průběhu konzultace.

Existuje věková hranice, kdy již není permanentní make-up vhodný?

Na věku nezáleží. Permanentní make-up je určen všem ženám jakékoliv věkové kategorie, záleží pouze na tom jak chce žena vypadat.

Napsat komentář